הופעת רוק

דירות דיסקרטיות, סיפורי סקס

קניתי את הכרטיס להופעה הזאת הבה לפני , זה נדיר שלהקה ברמה כזאת מגיעה לארץ. השם של הלהקה לא כל כך חשוב בסיפור הזה, זה להקת מטל כבדה שלא מוכרת לציבור הרחב בכל מקרא. הגעתי להופעה הרבה לפני כדי שאני יוכל להיות כמה שיותר קרוב לבמה. בזמן שעמדתי בתור ראיתי בחורה גותית עם פירסינג על הפנים, הידיים שלה היו מלאות בקעקועים. מאוד חמודה ,בדיוק כמו שאני אוהב. היא עמדה לבד עם פנים משתעממות, החלטתי להכיר אותה, לא ציפיתי שהיא תסרב להיכרות , זה לא מקובל אצלנו.

התחלתי איתה את שיחה, גיליתי שקוראים לה מיטל, היא הייתה בת 22 ,עבדה מעצבת בחברת פרסום והכי חשוב, היא ממש לא מתנגדת לבלות את ההופעה איתי ביחד. כאשר נכנסנו בפנים הבנו שההופעה תהיה מאוד חמה,הייתה בעיה עם מיזוג במקום. קנינו שתי בירות קרות על הבר כדי להתקרר קצת. ההופעה התחילה ,עמדנו די קרוב לבמה ונהנינו מהופעה. לקראת אמצע ההופעה שמתי לב שהיא מסתכלת עלי עם מבט חרמן. לא כל כך התייחסתי לזה ואז קרה משהו שלא ציפיתי. היא איבדה את ההכרה שלה ונפלה על הרצפה. ניסיתי לעשות משהו ישר במקום ולא הצלחתי הרמתי אותה וסחבתי עד לשירותים, באתי למלא מים כדי להשפריץ על הפנים שלה. הרגשתי שמישהו מחבק אות מאחורה.

-"זייפתי , רק רציתי למצוא מקום יותר שקט שלניניו" -אחרי שהיא אמרה שת זה היא התחילה לנשק אותי. כמובן שהחזרתי לה טובה, העניינים התחילו לזוז יותר מידי מהר. לעשות סקס בשירותים מסריחים של מועדון זה לא משהו שרציתי. למזלנו יש מספיק דירות דיסקרטיות בתל אביב.

עשינו סקס ,סקס מטורף ובזמן הזה הלהקה המשיכה לנגן חצי קילומטר מאיתנו.