היכרות עמוקה

דירות דיסקרטיות, סיפורי סקס

"או, כן….מדהים!"

אני לא מאמין ששרמוטה הזאת בת ה-18 לקוחת את הגברים שלה יש אליה הביתה. מעניין לאן ההורים שלה מסתכלים? אני כמובן רק שמח להזדמנות הזאת. "תבוא אלי היום, אף אחד לא יפריע למפגש האינטימי שלנו". אז מה שאני מבוגר ממנה ב-15 שנים.

"מצוין! קחי אותו יותר עמוק, חמודה!"

אני מבין שהשכנים יכלו לשמוע את הצעקות הערצה שלי לגבי היכולות של הזונה הקטנה הזאת באמצע הלילה ולהעיר אותם ממש לא היה בתוכניות שלי. אבל הזין שלי היה נכנס כל כך עמוק לתוך הגרון שלה שזה היה קשה לשלוט על עצמי.

"אוו….כן! עוד!"

זה פשוט לא אמיתי, איפה היא למדה לעשות את זה ככה? היא הייתה מלקקת היטב את כל הרוק שלה מהזין כדי לתת לי לנשום קצת. בקושי הספקתי להיכנס לדירה שלה, זונזונת חרמנית. מעניין מתי פעם אחרונה זיינו אותה? היא קפצה עלי ברגע שהדלת נסגרה. נשיקה חושנית קצרה והיא ישר ירדה על הברכיים. קבלת פנים כמו שצריך אני חייב לציין. כן, הבחורה הזאת חלום אמיתי.

"כן…"

הראש שלה שוב פעם התחיל להתלבש על הזין שלי. בהתחלה באיטיות ואז בקצב יותר מהיר. העניים שלה הביטו בי בלי הפסקה. מבט עדין ומלא באהבה התחיל להפנט אותי ישר. הפה שלה באותו הזמן בלע את הזין שלי.

"יותר עמוק, זונה!" – גנחתי

אבל זה היה ניראה את המילים שלי כמו מחמאה, ראיתי אש נדלק בעיניה. הידיים שלה תפסו את הרגליים שלי יותר חזק. הזין חדר לתוך הגרון שלה עמוק יותר עם כל תנוע שלה. היא אוהבה את זה הזונזונת הזאת. אז תפסתי את הראש שלה ופשוט התחלתי לזיין אותה בכוח. הקולות שהיו בחדר לא היה אפשר לבלבל עם שום דבר אחר. מישהו זיין זונה לתוך הפה. יותר ויותר רוק ירד על הצוואר שלה ועל החולצה שלה שאפילו לא הספקתי להוריד. השדיים שלה היו מדהימות, אבל גם ככה הייתי על הקצה. היא ידע את העבודה שלה ממש טוב. מעניין כמה גברים זיינו את הפה של הזונה הקטנה הזאת? אני פוחד אפילו לחשוב כמה זמן היא למדה כדי להגיע לרמה כזאת.

ראיתי שהניצוצות שלה מתחילות להיעלם מעיניים שלה. מתי היא הספיקה להכניס את היד מתחת לחצאית? בזמן שהזין שלה חדר לתוך הגרון שלי השרמוטה הזאת הספיקה גם לזיין את העצמה עם היד. אז הרגשתי שהגוף שלה התחיל לרעוד וגניחות שלה יצאו מהפה שהיה מלא עם הזין שלי. ראיתי את החיוך שלה על הפנים, רציתי לתת לה דקה לנשום. אבל כל זה חרמן אותי יותר מידי חזק, הכנסתי את הזין עמוק והתחלתי לגמור.

היא ניסתה לבלוע הכל, אבל הכל קרה די בהפתעה. לא היה לה מספיק אוויר והיא לא הפסיקה. הרבה מה זרע שלי מצא את המקום על הפנים שלה. אחרי שהנשימה שלה חזרה היא ליקקה היטב את שאריות של הזרע מהזין. היא מסתכלת עלי בשמחה כי היא הייתה מאושרת.

כן, תכירו זאת קטיה. חמודה ומתוקה ממבט ראשון עם גוף סקסי ושדיים גדולים. מי היה מאמין שהפה שלה ממש שווה את התשומת לב. מקצועית אמיתית ברמה הבינלאומית בתחרות בליעת זין.

"דוקטור" – היא אמרה עם כל עדין -"אני יכולה לא להגיע להרצאה שלכם מחר?"

"התעייפת כבר?"

"עדיין לא, אבל נשארו רק כמה שעות עד הבוקר"

"עד הבוקר לא יהיה לך כוח לעמוד על הרגליים, בטוח לא ללכת לשום מקום" – חשבתי לעצמי, אבל לה עניתי "בסדר"