הרפתקאות שלי

סיפורי סקס, סקסיות, פטיש, תמונות ארוטיות


יום טוב, שמי ליליה ואני סוף סוף בת 19. לא מזמן התחלתי להרגיש את המיניות שלי והבנתי שאני בחורה די מושכת. אני אוהבת כאשר גברים מסתכלים עלי ואני
אוהבת להראות להם מה שהם רוצים לראות. אני בחורה עם שיער ארוך ויפה וגוף ממש סקסי – שדיים גדולים, רזה עם טוסיק עגול וקשוח. והתשומת לב שאני מקבלת מגברים גרמה לי להבין שאני בחורה מושכת. למרות זאת בילדות הייתי מאוד צנוע וביישנית. בנוסף ברגע שהבנתי שגברים נמשכים אליה גיליתי שמאוד מחרמן אותי כאשר הם מסתכלים עלי.

אני לומדת באוניברסיטה בשנה השנייה והמרצה שלנו בספורט הוא בחור לא צעיר במשקפיים וקירח. ממש לא בחור יפה, אבל הוא ממש אוהב להסתכל על בנות צעירות בזמן האימונים שלנו. הוא היה תמיד גורם לנו לעשות תרגילים שהיו מכריחים אותנו לעמוד בתנוחות סקסיות. אם מישהו היה מפספס את השיעור הוא היה מעניש את הבחורה וגורם לה לשטוף את הרצפה באולם. החלטתי לעשות ממנו את המטרה הראשונה למשחק שהמצאתי לעצמי. בכוונה לא לקחתי בגדי ספורט וקיבלתי את העונש.

באותו היום הייתי לבושה בחצאית מאוד קצרה, זה לא היה לבוש הכי נוח כי נאלצתי לשבת עם תחת ערומה על הכיסאות. אז כמובן אחרי שיעור לקחתי את סמרטוט ודלי עם מים והלכתי לשטוף את הרצפה. המרצה הסתכל עם הלבוש שלי עם חיוך והלך להראות לי איפה אני צריכה לשטוף. התחלתי לשטוף ובכל פעם הייתי בכוונה מתכופפת קדימה. הוא עמד בצד השני של האולם ולא הוריד ממני את העיניים. החצאית הייתה כל כך צרה שאני בטוחה שהוא ראה את התחתונים הלבנים שלי. ליד הספסלים נאלצתי להתכופף עוד יותר, בכוונה פתחתי את הרגליים. אני בטוחה שהוא היה מת לראות מה יש מתחת לתחתונים ואני הייתי כבר מוכנה להראות לו. אז הוא התקרב אלי.

"לילי עם את עייפה, אפשר להחליף את עונש. אפשר לצלם אותך?"

זה הפתיעה אותי, כל מה שהוא רצה זה תמונה. יופי. הלכתי איתו למשרד שלו. הוא סיבב אותי אל השולחן וקיפל עליו. ליטף את הרגליים שלי והרים את החצאית. אז הוא הוציא את המצלמה והתחיל לצלם את התחתונים שלי. ברגע זה כבר היה עליהם כתם רטוב. הוא ליטף את הכתם ואז נגע בדגדגו שלי, בטעות הוצאתי גניחה. אז הוא הוריד את התחתונים עד הברכיים.

הוא פתח את השפתיים שלי והתחיל שוב פעם לצלם. הוא צילם הרבה תמונות מכל מיני כיוונים. הרגשתי שכבר יש שלי נזילה רצינית בין הרגליים. אני עומדת בלי תחתונים מקופלת על השולחן של המרצה והוא מצלם את הכוס שלי. זאת הייתה הרגשה שלא ניתן לתאר. הרגשתי את מבט שלו ואת התשומת לב שלו. שיחת טלפון גרמה לו לסיים את הצילומים. הוא יצא מהמשרד כדי לעשות איתה. ואני לא יכולתי לעזוב סתם ככה.

נשכבתי על השולחן שלו, פתחתי את הרגליים והתחלתי לעשות ביד. אוננתי כמו משוגעת עד שהגעתי עד לאורגזמה. לקח לי מספר דקות לחזור לעצמי. סידרתי את עצמי ועזבתי את המרצה לבד, להנות מהתמונות ולחלום על מפגש אינטימי איתי.