זונה תמיד נשארת זונה

דירות דיסקרטיות, זוגיות, ליווי בתל אביב, נערות ליווי, סיפורי סקס, שירותי ליווי

אני יוצאת מחדר אמבטיה, מתקרבת למראה ועוצרת ליד. אני מסתכלת על עצמי הרבה זמן. בדרך כלל המראה הזה מחרמן אותי. אני מתיישבת על המיטה. הוא מסתכלת אלי עם במבט מתעניין, אבל לא אומר כלום. אני מעבירה עם היד דרך השיער. אז מתחילה ללטף את הפטמות עם האצבעות, יורדת אל הבטן. הגוף מגיב במהירות, כוס שלי כבר רטוב. קצות האצבעות נוגעות בחור החם שלי.

"תתלבשי" – הוא פוקד עלי.

אני לובשת גרביונים וחגורה, לחבר את הגרביונים לחגורה זה לא דבר פשוט. אז אני לובשת עקבים שחורים. אני כמעט ולא לובשת אותם, רק לעבודה. אני מרגישה שאני ממשיכה להתחרמן. כבר היה רטוב וחם בין הרגליים. אני קמה אל המראה ונהנית ממה שאני רואה. רגליים ארוכות בגרביונים שחורים עם עקבים. אני מדגמנת לעצמו מול המראה והוא מסתכל על הכל זה וצוחק. אני מתקרבת אלין

"אני יפה?"

כן, אבל לא סיימת, תמשיכי"

"כן…"

אני מחזיקה מחסום פה בידיים שלי. שרוך אור צר עם כדור אדום. אני לוקחת אותו בפה שלי. זה אולי נשמע מוזר, אבל זה משלים את הערב. אני שוב קופאת מול המראה, אני פשוט לא מצליחה להוריד מעצמי את העיניים. אני מלטפת את הכוס שלי וממשיכה להסתכל על עצמי דרך המראה. היד השניה שלי מוחצת את השדיים. אני מלטפת את עצמי יותר ויותר חזק ומהר, אבל אני לא מצליחה לגמור.

"תפסיקי" – אני שומעת פקודה.

הוא מתקרב אלי מאחורה, בידיים שלו חוט ואזיקים. הוא לוקח את הידיים שלי לאחורה, סוגר את האזיקים אליהם וכושר עם החוט. אז הוא מוציא את הכדור מהפה שלי. הוא מושך אותי למטה ואני נופלת מולו על הבכיים.

"מתי החתונה שלך?"

"עוד שבוע"

"הוא יודע שאת בוגדת?"

"לא, הוא חושב שאני מנסה לשכוח את העבר ומנסה להיות אישה טובה"

"אין דבר כזה כמו נערת ליווי לשעבר"

אני צוחקת. הוא לקוח את הטלפון ומצלם אותי

"תחייכי" – הוא נותן לי פקודה

אני מחייכת, אבל עם מבט לא מבין

"רוצה מזכרת עלי?"

"לא, אני רוצה לסחוט אותך אחרי חתונה. לא בא לי לאבד שרמוטה טובה כזאת"

אני לא דואגת מהמילים שלו, אני מכירה אותו. הוא אוהב משחקים כאלה עם נערות ליווי, אבל הוא לא מסוכן. הוא תופס את השיער שלי ואמר לי לפתוח את הפה יותר רחב. אני עושה את מה שהוא מבקש. הלשון שלי היה צמוד לשניים תחתונים. אני רגילה למשחקים האלה. הוא התחיל לזיין אותי לתוך הפה. הוא היה חודר די עמוק, אבל לא יותר מדי. זה היה מחרמן. כל מה נשאר לי לעשות באותו הרגע זה להשתחרר, לנסות לא להיחנק, לנסות לנשום דרך האף בזמן שהזין יוצא מהפה שלי ולהצמיד את הלשון אל הזין שלו. זה קצת כואב בשיער שלי, אבל לא קריטי. בחיים האמיתיים, לא משנה מה הגברים חושבים, סקס כזה לא נותן הנאה לאישה. רוב הסיכוים בחרה רגילה פשוט תקיא. אני אחת מנערות ליווי בנתניה של גיישה אסקורט בעלת ניסיון עשיר מאוד.

פתאום הוא מוציא את הזין מהפה וגומר על כל הפנים שלי. טוב שהוא לא גמר לתוך הפה, יכולתי להיחנק. השפיך שלו נוחת על השיער שלי, על המצח ועל האף. תמונה נוספת להוסף שלו.

"רוצה לגמור?"

"כן, מאוד…."

"תתחנני"

אני מתחילה להתחנן, להשפיל את עצמי, לקרוא לעצמי בכל מיני מילות גנאי. כן, אני זונה מלוכלכת, אוכלת תחת, שרמוטה זולה. סוף סוף הוא מוריד את החוט ואת האזיקים. עכשיו אני עומדת מולו במאוננת חזק. לא שאני צריכה את זה יותר מדי, אבל זה חלק מהמשחק שלנו. סוף סוף אורגזמה אמיתית. אני גונחת חזק והאצבעות שלי חודרות עמוק לתוך הכוס שלי.

"אני מחכה לך אחרי ירח דבש"

"כמובן, אני אתקשר כאשר אני אחזור"

הוא משלם לי, אני עושה מקלחת, מסדרת את עצמי, מתלבשת. כאשר אני יוצאת מהדירה הדיסקרטית אני מתחשרת לחתן שלי. חצי שער אחרי זה הוא הוסף אותי מהבית של הלקוח הקבועה שלי.

"איך חברה?" – הוא שואל אות

"משעממת כרגיל" -אני עונה לו ומנשקת אותו עם הפה שהיה בתוכו זין של גבר אחר לפני כמה דקות -"אני אוהבת אותך מתוק"

"גם אני אותך"