כאשר הייתי צעיר

זוגיות, סיפורי סקס

זה היה בסוף פברואר, ישבנו עם חברים אצל אחד מהם בבית. אני ואורטל ישבנו קרוב ומידי פעם שוחחנו, המצב היה רגיל לגמרי. כולנו שתינו והיינו משוחררים, חיבקתי אותה עם היד. היא הייתה בחורה מאוד יפה, עם שיער שחור ארוך ולבושה בשמלה שחורה כמו השיער שלה. כאשר הערב נגמר היא ביקשה ממני ללוות אותה עד הבית, כי השעה כבר הייתה מאוחרת והיא פחדה ללכת לבד. זרמתי עם זה כי גרה ממש קרוב אלי. כאשר הגענו אליה לבית היא הזמינה אותי להיכנס. אני חייב לציין שהיא הייתה יותר מבוגרת ממני, אני הייתה בן 18 והיא בת 25.

כאשר עלינו לקומה שלה היא נתנה לי את המפתחות לפתוח את הדירה. נכנסנו לדירה, סגרתי את הדלת ועזרתי לה להוריד את המעיל. אז היא הסתובבה אלי והתחילה לנשק אותי. כמובן שזרמתי גם עם זה, החזקתי אותה עם יד אחד ויד שניה שלי ליטפה את הפנים שלה. אז נכנסו לחדר שלה, אני התיישבתי על הספה והיא התיישבה מול מהחשב. "אני צריכה מוזיקה" – ככה היא אמרה לי. היא שמה שיר שקט ומאוד יפה, אז היא קמה מולי והתחילה לרקוד סטריפטיז. כאשר היא נשארה בלבני נשים היא התיישבה עלי והתחילה פתוח את החגורה של הג'ינס שלי. הבגדים שלי נעלמו תוך שניה ונשארתי רק בתחתונים. בחיים לא היה לי סקס, לכן התרגשתי מאוד. אז היא הורידה את כל הבגדים שלה, זה היה פעם ראשונה שראיתי גוף נשי ערום ועוד איזה גוף מדהים. היא נישקה אותי לשפתיים, לצוואר.

ברגע זה הבנתי שאני חייב לעשות משהו, אחר אני אשאר בתול לכל החיים. השתלטתי על התרגשות שלי והרמתי אותה קצת. באותו הרגע הורדתי את התחתונים שלי והתחלתי לנשק וללקק את השדיים שלה. אחרי דקה היא התרוממה לבד, לקחה את הזין שלי והכניסה אותו לתוך הכוס. היא רכבה על הזין שלי, זה היה מדהים, חוויה בלתי נשכחת. בחורה כוסית, מוזיקה יפה.

הדבר היחיד שהפחיד אותי זה לגמור לתוכה. היא סגרה את העיניים ונהנתה מכל רגע. היא נצמדה אלי וגנחה בכל הכוח. החלטתי להיות יותר פעיל, עברנו מהמיטה אל הרצפה, היא נשכבה על הרצפה ופרסה את הרגליי. התיישבתי על הברכיים מולה וניסיתי להכניס את הזין לתוכה. אחרי שסוף סוף הצלחתי, התחלתי לזיין אותה באיטיות ובעדינות. למרות שעשיתי את זה בחוסר ניסיון מחולט היא אהבה את זה. אז היא דחפה אותי, נעמדה על ארבע עם התחת אלי.

ידעתי בדיוק מה היא רוצה, התחלתי לזיין אותה. אחרי כמה דקות הבנתי שאני לא מסוגל יותר, הוצאתי את הזין וגמרתי על הגב שלו. שכבנו ככה עוד כמה דקות בניסיון להחזיר את הנשימה שלנו. ככה במפגש אינטימי עם בחורה מדהימה אבדתי את הבתולים שלי.