כפתור קסם

דירות דיסקרטיות, זוגיות, ליווי, סיפורי סקס, פטיש

הגיע הערב והבנתי שיש לי הרגשה שהיום הזה יגמר בצורה נעימה ולא לבד. חשבתי קצת ואז הבנתי למי אני צריכה לשלוח הודעה. זה היה דייט מטינדר. בפגישה ראשונה דיברנו על משחקי שליטה. המשכנו את הפגישה עם נשיקות על הספסל בפרק וסיימנו עם סקס ממוצע לגמרי. 
את האמת יש לי כבר מספיק ניסיון כדי לדעת שלא כל גבר מסוגל לעשות בדיוק מה שאני רוצה בפגישה הראשונה. וכמעט תמיד אפשר לעלות את הרמה של סקס במפגשים אינטימיים הבאים. כל מה שצריך לעשות זה להסביר ולכוון את הגבר בזמן סקס. אבל מה לעשות עם אני עדיין קצת ביישנית ולא רוצה לעלב אנשים והוא יותר מדי חרמן כדי להקשיב? זה בדיוק הסיבה שלא נפגשתי איתו כבר חצי שנה. הפעם הרגשתי בטוחה שגם ממנו אני אקבל בדיוק את הסקס שאני רוצה ולא טעיתי. 
בשניה שנכנסתי לדירה שלו הוא הרים אותי על הידיים והתחיל להסתובב ככה איתי ביחד בדירה. עם יד אחד הוא החזיק אותי ועם יד שניה הוא היה מכין אוכל. הרגשתי מולו כמו ילדה קטנה. בלי להוריד אותי על הרצפה, הוא הושיב אותי על הברכיים שלו והתחיל לכסות אותי עם נשיקות. הידיים שלו טיילו על הגוף שלי. 
-"אל תמהר…." 
אני עוצרת אותו, כאשר אני מחזיקה בראש זה שאני צריכה להסביר לו מה אני אוהבת, ככה שהסקס יהיה כמה שיותר טוב. פתאום הוא נוגעה בפטמות הרגישות שלי ואני מוציאה צרחה של הנאה. זה מחרמן אותו עוד יותר ואני מרגישה איך הזין שלו מתקשה מתחת לטוסיק שלי. הוא משכיב אותי על המיטה ועולה עליי עם נשיקות ככה שאין לי שום אפשרות לזוז. הוא נצמד אליי ככה שהזין שלי מתחיל להשתפשף על הכוס שלי דרך הבגדים. 
-"חכה רגע, אני רוצה להגיד לך משהו…" 
כבר קשה לו לעצור והוא מנסה להוריד ממנה את הבגדים.
-"לא חשבת למה אחרי כל כך הרבה זמן זה רק הפעם השניה שיש לנו סקס?" 
-"את האמת, כן. נפגשנו והצעתי לך מספר פעמים… מה קרה?"
-"אהבתי את המשחק מקדים, אבל סקס עצמו…. לא התאים לי מה שאתה עושה. ולכוון אותך לא יצאה לי, אתה יותר מדי עסוק. 
הוא ישר עצר וכמו שזה היה נראה הוא נעלב. לשני הרגשתי כאילו הוא עצבני עליי
-" אבל ביקשתי ממך ישר להגיד לי. אני גם רוצה שתאהני מסקס!"

-"לא תמיד יש אפשרות לעשות את זה באמצע. בגלל זה אני שוב פעם כאן ואני מקווה שהפעם יצאה לנו טוב"
הוא קם ממני ובעצבים התחיל להסתובב בדירה. באותו רגע חשבתי לעצמי שאולי יכולתי  להסביר לו את זה בצורה אחרת כדי שהוא לא יתעצבן כל כך. אבל הוא שוב פעם מתקרב, משכיב אותי יותר נוח. אני מראה לו איך אני אוהבת לענג את השדיים שלי ודי מהר אני מקבלת אורגזמה ראשונה. אחרי זה הוא יורד למטה ומוריד את התחתונים שלי. הלשון שלו נוגע בכוס ואחרי מספר הכוונות שלי הוא מתחיל לעשות בדיוק איך שאני אוהבת את זה. היד שלו עולה לשדיים שלי והגוף שלי מתחיל לרעוד  מאורגזמה נוספת. 
-"איזה יופי…." –  הוא אומר כאשר הוא זורק מבט בין הרגליים שלי. אחרי זה הוא מכניס לי שתי אצבעות לכוס ומזיין אותי איתם. אני שוב פעם גומרת. ככה הוא ממשיך לעשות מספר פעמים – מנשק, מזיין. אני מתרוממת ולוקחת את הזין שלו לפה. הזין גודל בפה שלי והוא מתחיל לזיין אותי לתוך הגרון. הוא רוצה לזיין אותי. הוא מלביש קונדום והזקפה נעלמת. אני מבינה שהמילים שלי עובדים כמו טריגר פסיכולוגי ולא יהיה היום זין. הוא מוריד את הקונדום וזורק אותו בעצבים. נזרק על המיטה ומחבק אותי
-"הכל טוב" – אני אומרת לו את האמת
הוא שוב פעם מתחיל ללטף את הדגדגן שלי באיטיות וזה כל כך נעים. אני מתחילה לגנוח ומכניסה ציפורנים לתוך היד שלו.  אחרי זה הוא מכניס אצבעות לתוך הכוס שלי, מזיז אותם בפנים ואז לוחץ על איזשהו נקודה. החשיך לי בעיניים, הנשימה שלי נעצרת, שרירים נלחצים וידיים מתחילים לרעוד. 
-"אוו….נראה לי מצאתי אצלך כפתור קסם" 
אולי זה נקודת G או משהו כזה? ידעתי שזה אזור רגיש אצלי, אבל שזה עובד כמו כפתור אורגזמה ממש לא חשבתי. הוא עשה את זה מספר פעמיים, הרגשתי שאני מאבדת שליטה. עיניים סגורות, לשון בצד. הראש ריק מכל מחשבה, כל מה שנשאר זה חרמנות. 
הוא הופך אותי על הבטן ומלטף את הטוסיק שלה. אז הוא מוריד סטירה ואז עוד אחד. אני צורחת מכאב והנאה. העור שלי בוער ואז הוא שוב פעם מכניס אצבעות לכוס והתחיל לזיין אותי בקצב מעיר. השרירים של הגוף של התחילו להתכווץ. 
-"וואו….את יכולה גם ככה…" – הוא אמר בהפתעה
אני התנפלתי עליו עם נשיקות. אחרי זה הוא שוב פעם נתן לי ליקוק וסיימנו את המפגש אינטימי שלנו. ידעתי שהערב הזה יהיה מענג והוא סוף סוף קיבל את הסיכוי השני שלו.