לימודים אנאלים

דירות דיסקרטיות, זוגיות, סיפורי סקס

עד היום כשאני נזכר באותו ערב הזין שלי נעמד תוך שנייה. זה היה מפגש אינטימי הכי משוגע שהיה לי מאז, את האמת לא היה לי גם דבר כזה לפני.

זה קרה אחרי לימודים או יותר נכון אחרי מבחן. תקופת מבחנים זה תקופה רעה מאוד לכל הסטודנטים והיום היה רע במיוחד. המרצה באינפי אנס אותנו …וזה רק שנה הראשונה בלימודים, מה יהיה אחרי זה? כל מי שלמד בהנדסה סיפר לי ששנה הראשונה די קלה. טוב חרגתי קצת מהסיפור שלי, גם תכונה של כל סטודנט,לבכות על הלימודים.

הייתי בדרך מלימודים,קניתי לעצמי בקבוק בירה במכולת והתיישבתי בגן ליד האוניברסיטה לשתות ולהירגע אחרי המבחן. ישבתי וחשבתי לעצמי "לקבל איזה מציצה עכשיו היה יכול להיות מצוין , או אולי אפילו זיון….למשל מאותה בחורה חמודה שעוברת לידי כרגע". אני מאמין שעם אתה ממש רוצה משהו זה יקרה בוודאות. בנוסף גם לא היה לי מזל במבחן אולי יהיה לי מזל עם הבחורה. להפתעתי היא שינתה את הכיוון ההליכה שלי והלכה אלי. מה היא קרה את המחשבות שלי? היא התיישבה לידי בספסל. היא הייתה באותו מבחן איתי ביחד(מוזר ,בחיים לא ראיתי אותה ביעורים) ורצתה לשאול איך היה המבחן. סיפרתי לה כל מה שאני חושב על המרצה שלנו. היא צחקה והשיחה בינינו התחילה לזרום. הבנתי שיש לי סיכוי די גדול לקבל ממנה משהו היום. אבל היא שוב פעם עשתה צעד ראשון, הבחורה הזאת בטוח יודעת לקרוא מחשבות. היא הזמינה אותי אליה "לעזור עם אינטגרלים אינסופיים" . איזה אינטגרלים ואיזה נעליים, לפני עשר דקות דיברנו על הכישלון הגדול שלי במבחן.

הגענו אליה הביתה , הייתה לה דירה רגילה, גם החדר שינה שלה היה רגיל, חוץ מצעצועים המאוד מיוחדים שהיו לה בארון. איך באותו רגע לא הבנתי שהיא נימפומנית סוטה עם פנטזיות לא רגילות.

התחלנו בנשיקות רגילות,היא התנשקה טוב,אבל זה לא היה מספיק לה. די מהר היא ירדה למטה. מה אני יכול להגיד היא גם ידע איך למצוץ יותר טוב מכל הבנות שהיו לי עד עכשיו. גמרי תוך שנייה בזמן שאני מצמיד את הראש שלה חזק לביצים שלי. הייתי בטוח שהיא תיחנק, אבל היא רק חייכה ושאלה אותי "איך אני?" איך את? זאת הייתה מציצה הכי טובה שקיבלתי בחיים.

כמובן שבזה זה לא נגמר, בחורה הזאת לא נתנה לזין שלי להירגע. הורדתי את כל הבגדים שלנו. היא התיישבה מעלי והכנסתי לה אצבעות לתוך הכוס, היא הוציא אותם שוב פעם עם חיוך והעבירה לחור האחורי. אותי לא צריך לשכנעה כשכבר 3 אצבעות שלי היו אצלה בתחת וירדה מממני והביא דילדו ענק. היא הכניסה אותו לכוס שלה והתיישבה עם החור האחורי על הזין שלי.

בשוב פעם זאת הייתה רק התחלה, אני לא רוצה שיצאה לי ספר, כי סך הכל רציתי לכתוב סיפור קצר. מה שאני חייב לציין זה שתי דברים, תזהרו מבנות שמזמינות אותכם לסקס אצלם אחרי רבע שעה היכרות. בחיים על תסרבו לבנות כאלה במקרא ויהיה לכם מזל לפגוש אחד כזאת.