משחק

דירות דיסקרטיות, זוגיות, סיפורי סקס, פטיש


כמה יהיו בחדר הזה? שנים, שלוש….אולי יותר. לא ידעתי, אבל הוא הוביל אותי לשם עם הקולר וחגורה. כן, אדוני מיכאל, ככה החלטנו לגוון את חיי הסקס שלנו במפגש אינטימי הזה, במשחק קטן הזה. לכן אני אקבל כל מה שבחדר היה. למה לא? היום אני השפחה שלו. כלבה נאמנה שלו, זונה חרמנית שלו. 
הגוף היפה שלי, גוף של שפחה, רעד מהמתנה למה שיקרה. אבל אין לי מה לדאוג את האמת, מה שראיתי מקודם בחדר, שימח אותי וגם את האדון שלי. כי ברגע שהוא ראה אותי הוא קיפל אותי והכניס את הזין שלו לחור שלי. רק לרגע, הוא רצה לבדוק שאני מוכנה למה שיקרה.  
כל הגוף שלי זהר בגלל העור הבהיר שלי, על הצוואר היה קולר שחור, מדבקות בצורת כוכב על הפטמות. יותר למטה היה החור שעוד מעט הולך  להיפתח לאיברים חזקים של גברים. על הרגליים היו עקבים אדומים. הייתי נראית כמו זונה חרמנית אמיתית.
אדונן שלי הוביל אותי לחדר, ביד השניה שלו ראיתי כמה סרטים מבד וכיסוי עיניים. ההמתנה למה שיקרה גרמה לראש שלי להסתובב, הרגשתי איך השפתיים שלי למטה מתמלאים בדם. לא יכולתי כבר להמתין עד שזין חם יפתח אותם. ראיתי שגם האדון שלי חרמן ורצה כבר להכניס לי. 
בחדר הייתה מיטת ברזל ענקית, נרות דלקו ומילאו את החדר בריח מדהים והכי חשוב שלוש גברים עמדו ליד המיטה. הם היו ערומים ושיחקו עם האיברים שלהם. ראיתי שלכל אחד יש זין אחר לגמרי, אחד היה כל כך ענק שזה היה מפחיד והוא אפילו לא עמד עד הסוף.  אבל לא היה זמן לחשוב יותר מדי. אדון שלי היציג אותי מולם. הוא העביר עם היד על הגוף שלי מלמעלה למטה ונגע עם האצבעות בכוס שלי. אז הוא סיבב אותי עם הגב אליהם וקיפל למטה, ככה שהם יוכלו לראות את חור שלי מאחורה. זה גרם לאיברים שלהם לעמוד חזק. 
הוא הוריד אותי על הברכיים והם התקרבו אליי. שלוש איברים מכוונים אל הפנים שלי. אחד מהם נכנס לפה שלי ואני מתחילה לענג אותו עם הלשון. את השניים האחרים אני מחזיקה בידיים. אז מחליפה, עושה ככה מספר פעמים. אז מקרבת את שלושתם אל הפנים שלי ומתחילה ללקק את כל השלוש עם הלשון. אדוני מסתכל על זה, מסתכל על איך שהלשון שלי גולש מזין לזין. איך אני מכניסה אותם לפה שלי. איך אני מרימה אותם ומלקקת את הביצים. כל זין שהיה מולי כבר עמד והיה קשה כמו אבן. 
כן, אני הכלבה שלך, זונה חרמנים, אני רוצה אותם. כן, כולם ביחד, אבל המשחק ממשיך. הוא עוצר הכל ומשכיב אותי על המיטה. אחד מהם קושר את העיניים שלי, אחרים קושרים איתי על המיטה עם רגליים פתוחות. אני לא יכולה לראות יותר, רק להרגיש וזה גורם לכל החושים שלי להתחזק. אני מרגישה את הידיים שלהם משחקים את הגוף שלי, לשונות שמשחקות עם הפטמות שלי. הם משחקים עם הגוף שלי איך שבא להם כי האדון שלי נתן להם אותי לזיין. 
אז הרגשתי זין אחד נכנס לחור שלי, אז זין אחר נגע בשפתיים שלי, אני פותחת את הפה שלי ונותנת לו להיכנס.  זין בפה שלי, זין בחור, שניהם מזיינים אותי. ומה איתך אדוני? אתה רואה איך הם מזיינים את הכלבה שלך. מזיינים אותה בשני החורים. אתה מסתכל על זה וזה מחרמן אותך מאוד. אז כאשר כבר הייתי בטוחה שזה לא יגמר בחיים, הזין הגדול ביותר נכנס לתוך החור שלי. הוא מתחיל לזיין אותי בכל הכוח. לשניה אחד הפה שלי משתחרר ואני מוציאה צעקה חזקה. 
הם רואים את התשוקה שלי, אבל אני לא. אני מרגישה הכל עם כל תא שלי. אז הם מתחילים לגמור. אני מרגישה את הזרע שלהם נופלים על הגוף שלי. זה היה ערב מדהים. אחרי זה אנחנו שותים שמפניה, אני יושב מולם עם זרע על הגוף שלי ואז אנחנו מתחילים את הלילה שלנו. 

מידע נוסף בטלגרם: https://t.me/Elite_VIP_Monaco